Kontakt

Har du frågor och funderingar kring vår verksamhet eller föreningen är du mer än välkommen att kontakta oss:


Medlemsservice

Friskis utbud av träning • Bokning av pass • Allmänna frågor • Priser


Telefon: 054 -19 04 97 

E-post: info@karlstad.friskissvettis.se 

Fakturaadress:
Rum för träning i Karlstad AB
Johan Banérs väg 6
653 48  Karlstad
Org.nr. 556975-7767


Administrativa kansliet

kristina webb

Kristina Ling

Verksamhetschef

Helhetsansvar • Personal • Verksamhetsutveckling • Avtal med extern part 

E-post: kristina@karlstad.friskissvettis.se
Telefon:
 054-19 05 95 och 070-313 07 13

carina webb använd

Carina Staaf 

Ekonomiadministratör 

Fakturor • Tvåföreningskort • Ekonomifrågor • Överlåtande av träningskort

E-postcarinas@karlstad.friskissvettis.se
Telefon: 054-19 05 94

karin använd webb

Karin Bruzelius

Gruppträningsansvarig

Gruppträning (ink. spinning & IW) • Schemaläggning • Ideella ledare

E-post: karin@karlstad.friskissvettis.se
Telefon: 054-19 05 93 

Tim webb

Tim Karlsson

Gym- och lokalansvarig 

Lokaler i stort • Verksamhet i multihallen • Ideella tränare

E-posttim@karlstad.friskissvettis.se
Telefon: 054-18 30 80

Hillevi webb
Anna L
LinusWebb

Hillevi Eilard

Mötesplatsansvarig

Friskis som mötesplats • Ideella värdar (receptions-, trivsel-, barn- och passvärdar) 

E-post: hillevi@karlstad.friskissvettis.se
Telefon: 054-18 03 21

 

Anna Lycke

Event- och projektansvarig

Event • Projekt • Träningsarrangemang

E-post: anna@karlstad.friskissvettis.se
Telefon: 054-18 03 20

 

Linus Gustafsson

Kommunikatör

Kommunikation • Marknadsföring  • Webbplats och sociala medier

E-post: linus@karlstad.friskissvettis.se
Telefon: 054-18 03 20

Maria webb
Nathalie-webb
Evalena

Maria Gustafsson

Städ- och serviceansvarig

Rutiner för städservice • Ideella service-gruppen

E-post: maria@karlstad.friskissvettis.se
Telefon: 054-22 44 751

 

Reception

info@karlstad.friskissvettis.se

 

Receptionist Nathalie Sandström nathalie@karlstad.friskissvettis.se

 

 

 

Receptionist Anna Axelsson anna.axelsson@karlstad.friskissvettis.se

 

 

 

 

 

 

Service

Lokalvårdare Eva-Lena Molander

Ordinarie öppettider 


Måndag                   06.00-22.00

Tisdag                      06.00-22.00

Onsdag                    06.00-22.00

Torsdag                    06.00-22.00

Fredag                     06.00-20.00

Lördag                     08.30-18.00

Söndag                   09.30-21.00

Avvikande öppettider hittar du här

Styrelsen

styrelsen@karlstad.friskissvettis.se
Ansvarar för: Övergripande strategiska beslut. Läs mer om styrelsen

 

Faxa kansliet

054-18 03 25